Quandoo

iOS için Restoran Bulma ve Rezervasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.9 MB
  • Version 1.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Quandoo GmbH
Quandoo, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz konum tabanlı bir restoran bulma ve rezervasyon uygulamasıdır.

Quandoo, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz konum tabanlı bir restoran bulma ve rezervasyon uygulamasıdır.

Kolay kullanılır yapısının yanında oldukça hızlı bir performansa da sahip olan uygulama sayesinde aradığınız restoranları kolaylıkla bulabileceğiniz gibi dilediğiniz restoran için rezervasyon işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Pek çok indirim ve kampanyaya da katılmanızı sağlayan Quandoo, bu sayede en avantajlı fırsatları yakalamanıza da yardımcı oluyor. Uygulama ile restoran araması yaparken, restoranların konum bilgilerine, adlarına veya menülerinde bulunan yemeklerine göre filtreleme yapabiliyorsunuz.

Restoranlara ait fotoğrafları, menüleri, adresleri ve iletişim bilgilerinin yanı sıra diğer kullanıcıların yaptıkları yorumları da inceleyebilmenizi mümkün kılan uygulama, yapmış olduğunuz rezervasyonlar için ekstra bir ücret talep etmiyor.

Mobil cihazınız üzerinden kolay bir şekilde istediğiniz restoranı bulmak ve hızlı bir rezervasyon deneyimi yaşamak istiyorsanız Quandoo uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Quandoo indir
DİĞER SÜRÜMLER